Відбір кандидатів
Цей етап є чи не найважливішим, адже від первинного підбору кадрів залежить безпека польотів та імідж усієї авіаційної галузі!
Як це працює
1
Заповнення анкети
Для початку участі в програмі заповни форму реєстрації, що наведено нижче.
2
Відповіді на запитання
Через деякий час після надсилання анкети з тобою зв'яжеться наш менеджер. Він відповість на всі твої запитання та надасть додаткову інформацію :)
3
Професійний відбір
Під час цього етапу тобі потрібно буде надіслати нам свій мотиваційний лист (cover letter) та скласти іспити з фізики, математики та англійської мови. Далі - Pilot Aptitude Test - тестування на компьютері для визначення твоїх когнетивних здібностей. Також, потрібно будет відвідати аеромедичний центр та отримати медичний сертифікат першого класу.

Спираючись на наш досвід, ми дуже рекомендуємо виконати пробний політ із нашим інструктором, аби ти точно знав, що на тебе чекає попереду :)
4
Співбесіда із представниками SkyUp
Після проходження професійного відбору, всі дані потрапляють до авіакомпанії. Найкращих кандидатів чекає запрошення на співбесіду до авіакомпанії, під час якої представники SkyUp познайомляться з тобою ближче та поспілкуються про можливість подальшої співпраці!
5
Оголошення результатів
Фіналом відбору кандидатів стане публікація списку кандидатів, що будуть зараховані на підготовку :) Далі - більше! Наш чекає з тобою захоплива авіаційна подорож, де пункт призначення - твій новенький офіс на висоті 11,000 метрів :)
Форма реєстрації
Заповнюй анкету та реєструйся для участі в програмі :)
Згода на обробку персональних даних
П.І.Б.
Дата Народження
Стать
Місце проживання
Освіта та місце отримання освіти
Чи маєш ти попередній льотний досвід?
Розкажи про свій льотний досвід (якщо є)
Твій номер телефону
Твій e-mail
Made on
Tilda