Курс PPL(A) |
Мінімальна кількість годин нальоту: 45
Літак - Cessna 172RG
Мінімальна кількість годин теоретичної підготовки: 100
Тривалість курсу: від 2х до 6ти місяців
Польоти виконуються на аеродромі Антонов 2 (Гостомель) та в Житомирі
Детально про PPL(A)
Авіаційні правила України (АПУ)
Видачу свідоцтв PPL(A) [Private Pilot License (Aeroplanes)] регламентує наказ ДАСУ (Державної Авіаційної Служби України) №565 про затвердження Авіаційних правил України "Технічні вимоги та адміністративні процедури для льотних екіпажів цивільної авіації", а саме частина Part FCL (Flight Crew Licensing).

Нижче наведено витяг з АПУ.
FCL.205.A РPL (A) - Права
Права власника PPL (A) включають виконання функцій РІС або другого пілота на літаках або TMG під час здійснення некомерційних польотів, які не передбачають винагороди.
FCL.200 Мінімальний вік
Мінімальний вік заявників на отримання свідоцтва PPL становить 17 років.
FCL.215 Іспити з теоретичної підготовки
Заявники на отримання PPL, SPL або BPL мають підтвердити рівень теоретичної підготовки, шляхом проходження іспитів за такими предметами:

(a) загальні предмети:
повітряне право (Air Law);
можливості людського організму (Human Performance and Limitations);
метеорологія (Meteorology);
зв'язок (VFR Communications);

(b) спеціальні предмети для певних категорій ПС:
принципи польоту (Principles of Flight);
експлуатаційні процедури (Operational Procedures);
льотні характеристики та планування (Flight Planning and Monitoring);
загальні відомості про ПС (Aircraft General Knowledge);
навігація (Navigation).

FCL.025 Оцінка теоретичних знань для отримання свідоцтв та рейтингів
(b) Критерії успішного проходження

(1) Іспити вважаються складеними, якщо заявник отримав не менше ніж 75% максимальної кількості балів за отримане завдання

(2) Для успішного складання іспитів з теоретичної підготовки з метою отримання відповідного свідоцтва або рейтингу заявник повинен успішно виконати всі необхідні тестові завдання протягом періоду тривалістю 18 місяців, відлік якого починається з кінця календарного місяця, у якому заявник розпочав складання іспитів, якщо інше не визначено Part-FCL.

(3) У разі якщо заявник не зміг виконати одне з тестових завдань за 4 спроби або не зміг виконати жодного тестового завдання за шість разів підряд, або протягом часу, зазначеного в підпункті (2) цього пункту, він повторно виконує всі тестові завдання.

Перед повторним складанням іспитів заявник повинен пройти повторну підготовку в АТО. Обсяг та ступінь підготовки визначається АТО, виходячи з потреб заявника.


(c) Строк дійсності

(1) Успішне складання іспитів з теоретичної підготовки дійсне:

(i) для отримання свідоцтва приватного пілота – протягом 24 місяців;
FCL.210.A PPL (A) - Вимоги щодо досвіду та надання кредитів
(a) Заявники на отримання PPL(A) повинні пройти не менше ніж 45годин льотної підготовки на літаках, 5 з яких можуть бути пройдені на FSTD, у тому числі не менше ніж:

(1) 25 годин нальоту з інструктором, та

(2) 10 годин самостійного нальоту під наглядом інструктора, з яких не менше ніж 5 годин самостійного маршрутного нальоту та хоча б один маршрутний політ на відстань понад 270 км (150 морських миль) з повними посадками на 2 аеродромах, що не є аеродромами вильоту.
FCL.235 Перевірка навичок
(a) Під час перевірки навичок заявники на отримання PPL повинні підтвердити здатність виконувати функції як РІС ПС відповідної категорії, необхідні процедури та маневри та рівень компетентності, що відповідає правам, які передбачені свідоцтвом.
Як це працює?
1
Pilot Foundation Course
We are the leading firm by delivering quality and value to our clients. All our professionals have more than 5 years of legal experiences. We like what we do.
2
Теоретична підготовка
Our managers are always ready to answer your questions. You can call us at the weekends and at night. Also you can visit our office for personal consultation.
3
Практична підготовка
Our company works according to the principle of individual approach to every client. This method lets us to get success in problems of all levels.
Реєстрація на курс PPL(A)
e-mail
Name
тел.
Коментар
© 2019 Aviation Group Ukraine
Курси підготовки
 • PPL(A)
 • CPL(A)
 • IR(A)
 • SEP(L)
 • MEP(L)
 • Теорія ATPL(A)
Про нас
 • Про компанію
 • Наша команда
 • Наші літаки
 • Вакансії
Корисні посилання
 • ДАСУ
 • ІКАО
 • EASA
 • Украерорух
Made on
Tilda