Про програму
High Quality
We are a leading firm in providing quality and value to our customers. Each member of our team has at least 5 years of legal experience. We love what we do.
Good Support
Our managers are always ready to answer your questions. You can call us during the weekends and at night. Also, you can visit our office for a personal consultation.
Individual Approach
Our company works according to the principle of individual approach to every client. This method allows us to succeed in tasks of any level.
Студентська програма для пілотів від авіакомпанії SkyUp націлена на підготовку кандидатів для подальшого проходження співбесіди з метою працевлаштування на посаду другого пілота літака Боїнг 737.

Підготовку пілотів до рівня CPL(A), IR(A), MEP(L) із складеними іспитами ATPL(A) проводить ATO Авіаційна Група. Перед зарахуванням на навчання, кандидат повинен відповідати мінімальним вимогам, та пройти відбір (деталі наведено нижче).

Строк навчання - 24 місяця. Початок підготовки першої групи планується на вересень 2020 року.

Фінансування програми до отримання рейтингу про тип Боїнгу 737 відбувається за власний кошт кандидата. У разі успішного проходження співбесіди для працевлаштування, авіакомпанія SkyUp фінансує до 50% витрат пов'язаних з отриманням рейтингу типу Боїнг 737 із подальшим вирахуванням цієї суми із заробітної плати пілота після працевлаштування.

Під час усієї програми, співробітники SkyUp будуть спілкуватися з кандидатами та пильно стежити за їх прогресом. З першого дня навчання, студенти будуть приймати активну участь в житті авіакомпанії.
Про SkyUp
Авіакомпанія Скайап (SkyUp Airlines)— перший український лоукост, який розпочав свої польоти 21 травня 2018 року.

Базується в аеропорту Бориспіль та планує відкриття баз у Львові та Харкові.

Зараз парк авіакомпанії складається з 11 літаків Boeing 737.

SkyUp.aero
Мінімальні вимоги до кандидата
Вік
Приймаються заяви кандидатів віком від 18 років.
Здоров'я
Кожен кандидат повинен буде пройти медічний огляд та отримати авіаційний медичний сертифікат першого класу.
Громадянство
На сьогодні приймаються анкети громадян України та іноземців, що мають дозвіл на постійне проживання в Україні.
Професійна придатність
Під час відбору кандидатів потрібно буде пройти низку тестів для визначення професійної придатності в сфері уваги, пам'яті та інших когнітивних навичок.
Шкільна освіта
Для зарахування на підготовку потребується повна середня освіта. Особливий акцент під час відбору буде робитися на знаннях англійської мови, фізики та математики.
Вища освіта та військова кафедра (або еквівалент)
Для працевлаштування кандидат повинен мати вищу авіаційну освіту. Хлопці резиденти України - повинні завершити військову кафедру, або отримати еквівалентні документи про військову службу . Увага! На момент заповнення анкети для участі в програмі ці документи можуть бути відсутніми.
Форма реєстрації
Заповнюй анкету та реєструйся для участі в програмі :)
Згода на обробку персональних даних
П.І.Б.
Дата Народження
Стать
Місце проживання
Освіта та місце отримання освіти
Чи маєш ти попередній льотний досвід?
Розкажи про свій льотний досвід (якщо є)
Твій номер телефону
Твій e-mail
Made on
Tilda